BLOG

Kapsułowa kolekcja biżuterii

Kupując biżuterię powinniśmy zawsze spróbować zastanowić się, czy posłuży nam ona tylko na jedno wyjście i do jednej sukienki, czy jednak będziemy w stanie zestawić ją jeszcze na inne sposoby oraz przyszłe okazje. W ten sposób tworzymy pewną kolekcję niezawodnych ozdób, które mogą posłużyć nam nawet na całe życie

 

Kolekcja kapsułowa – co oznacza ten termin?

Jest to pewna koncepcja, która z początku odnosiła się do stylizacji ubrań, ale także wyglądu i została wykreowana przez Susie Faux. Założeniem tego pojęcia jest zgromadzenie podstawowych elementów garderoby, które nie przestają być modne i które w każdym sezonie można wzbogacić o nowo pojawiające się trendy. Takim sposobem tworzymy pewną bazę, dzięki której uda nam się stworzyć wciąż czasową stylizację. Ważne jest, by posiadać kreację na każdą okazję, ale przy tym wciąż unikać nadmiaru ubrań w naszych szafach. Podobnie jest z biżuterią. Dobrze dobrane dodatki stają się niezawodnym sposobem na uniknięcie stresu przed różnymi spotkaniami, ponieważ wiemy, że jesteśmy przygotowani na każdą istniejącą możliwość.

Jak ją stworzyć?

Wybór zawsze należy do was, jednak dobrze mieć coś, co uda się zestawić z każdym typem ubrań. Oczywiście kolor biżuterii również zależy od własnych preferencji, bo jeśli w czymś czujecie się dobrze, to powinniście przy tym pozostać. Warto więc zainwestować w naszyjniki, jeden krótszy i drugi dłuższy. Akurat obie te długości mogą być stosowane przy dekoltach zabudowanych. Przy takich bluzkach dobrze będzie wyglądać zarówno celebrytka, jak i coś bardziej masywnego. Przy golfach, jak i dosyć popularnych wycięciach w kształcie literki V, można dobrać także dłuższe pozycje. W sklepie internetowym bizuteriabrylancik.pl znajdziecie przeróżne propozycje, które na pewno pomogą wam zaplanować kapsułową kolekcję.

Złota celebrytka z kuleczkami

Jeśli chodzi o kolczyki, to pewnie sami dobrze wiecie, jak przy odpowiedniej stylizacji potrafią się obronić najzwyklejsze kolczyki wkrętki, kolczyki perły, czy też zwykłe złote koła. Przy stosownym doborze jesteśmy w stanie założyć je do tych stylizacji na co dzień, jak i bardziej wieczorowych, przeznaczonych na imprezy.

Złote kolczyki koła

Kolczyki wkrętki perły

Subtelne bransoletki, z drobnymi zawieszkami mogą stanowić naprawdę doskonałe uzupełnienie Twojego outfitu. Taka ozdoba na ręce zawsze w jakiś sposób może zastąpić brak pierścionków. Jeśli jednak decydujemy się założyć coś na swoje palce, to minimalistyczne wybory będą tutaj najlepsze. Dobrze nawet od razu pomyśleć nad kupnem zestawu obrączek, które będą zamkniętą i spójną całością.

Złota obrączka

Złoty naszyjnik celebrytka z literami V

Zachęcamy do przejrzenia oferty ze strony bizuteriabrylancik.pl, z której pochodzą wszystkie proponowane pozycje w tym artykule.

O nas - SKLEP INTERNETOWY Z BIŻUTERIĄ

Brylancik to internetowy sklep ze biżuterią sztuczną powstały na bazie 10 letniego doświadczenia zdobytego przy prowadzeniu sklepu stacjonarnego.

ZObacz także

Galeria

Najnowsze posty